Yükleniyor...

Sipariş Formu

BAYİ BİLGİLERİ

ÜRETİCİ (ALICI) BİLGİLERİ

SİPARİŞ BİLGİLERİ

Aşağıdaki sipariş bilgileri formunu doldurunuz. Eğer birden fazla sipariş verecekseniz, sağ üstte yer alan (+) butonuna tıklayarak çok sayıda sipariş ekleyebilirsiniz.

Çeşit Adı Anaç Adı Viol Tipi Adet İstenilen Teslim Tarihi

SÖZLEŞME KOŞULLARI:

1-) Alıcı, işbu sipariş sözleşmesi ile sipariş ettiği ürünü, siparişte beyan ettiği tarihte teslim alacağını ve sipariş içeriği ürüne dair bedeli zamanında ödeyeceğini kabul ve taahüt eder.

2-) Şirketimiz, grev, lokavt, seferberlik, savaş, yangın, deprem, hammadde sıkıntısı, iş gücü yokluğu ve benzeri olağanüstü haller gibi kontrolümüz dışında nedenlerden dolayı üretim ve teslimatta oluşabilecek gecikmeler sonucu alıcının uğrayabileceği kayıp ve zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3-) Alıcı, herhangi bir olumsuzluk durumunda, şikayetini şirketimize noter kanalı ile yazılı iletip müşterek tespit yaptırmadığı takdirde şirketimizin hiçbir şekilde konuya taraf olmayacağını, herhangi bir anlaşmazlık durumunda sadece şikayet konusu ürünün fide bedeli tutarı ile sınırlı olacağını kabul ve taahhüt eder. Şikayet durumunda dahi alıcı, bu siparişten kaynaklanan borcunu kabul edip ödeyeceğini taahhüt eder.

4-) Bu satış sözleşmesinden doğacak anlaşmazlıkların çözümlenmesi T.C. yasalarına göre olacaktır. İşbu sözleşme tarafları ihtilaf durumunda SERİK / ANTALYA Mahkemeleri ve İcra Daireleri'nin yetkisini kabul ederler.

5-) Fidelerimizin teslim yeri SERİK / ANTALYA'da bulunan tesislerimiz olup, teslimatlar +,- 5 gün opsiyonludur. Kamyon bazlı nakliyeler tarafımıza ait olup, parça teslimat talep edilmesi durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.

6-) İşbu sipariş sözleşmesi kapsamı fidenin üretiminde gerek şirketimizin talep edilen ürünle ilgili olarak tedarik edeceği gerekse de yetkili satıcının kendisi tarafından tedarik edip şirketimize teslim edeceği tohumların kullanılması durumunda (Alış faturası, Teslim tutanağı) metni hükümleri de bu sözleşmenin ayrılmaz maddeleri kabul edilir.

7-) Yetkili satıcının kendisi tarafından tedarik edilip, şirketimize yetiştirme yapmak üzere teslim edeceği tohumlarda, çimlenme oranı, Tarım İl Müdürlüğü'nün minimum kabulu olan, 85% olarak kabul edilir ve çimlenmesi 85%'in altına düşen durumlarda, ekimi yapılan viol kadar, şirketimizin bu durumlar için belirlediği viol fiyatından faturalandırılır.

8-) İşbu sözleşme, Ek Tutanak ile (Alış Faturası, Teslim Tutanağı) saklı kalmak kaydıyla toplam 8 (sekiz) maddeden oluşur. Alıcı ve yetkili satıcı bu sözleşmede yer alan her bir maddeyi okuyup anladıktan sonra imzaladığını kabul eder.

ÖNEMLİ NOT: Sipariş vermek için aşağıdaki Gönder butonuna bastığınızda, bu sözleşme koşullarına uyacağınızı kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.